Obchodné podmienky / NA PREDAJ / Viera Černáková

Obchodné podmienky

OBCHODNÉ PODMIENKY WWW

 

Základné  ustanovenia

 

uvedené obchodné podmienky sa vzťahujú iba na obchodné vzťahy medzi kupujúcim a predávajúcim Mgr. Viera Černáková  Slovenská Republika, DIČ: 1024411564 (ďalej len "predávajúci") a kupujúcim, ktorej predmetom je kúpa a predaj tovaru na internetovej stránke elektronického obchodu predávajúceho.

 

Kontaktné údaje predávajúceho:
 E-mail: v.cernakovaart@gmail.com.
 Tel:  +421 905 927 265; +421 908 544 035 

 

Predávajúci nie je platcom DPH a všetky uvedené ceny v internetovom obchode www.cernakovaart.sk sú konečné.

 

Objednávať je možné:

 

 - SMS  : +421 908 544 035 

 

 - telefonicky : +421 908 544 035

 

- individuálnym  emailom : v.cernakovaart@gmail.com  

 

Dodacia lehota

 

Zásielky odosielam kurierom, alebo službami slov. pošty, alebo vyžiadané zákazníkom inak.
Kupujúci je povinný uhradiť plnú cenu objednaného produktu. Predajca nie je zodpovedný za prípadné omeškanie zásielky spôsobené poštou.

 

Objednávka

 

Predajca si vyhradzuje právo neprijať objednávku od kupujúceho, ktorý nedostal alebo nezaplatil za tovar v minulosti.

 

Platba vopred na účet: IBAN:  SK9683300000002601084405

 

Poštovné v rámci SR je zadarmo.
Cena poštovného do zahraničia je individuálna.

 

Odstúpenie od zmluvy – vrátenie tovaru

 

V súlade s § 12 zákona č. 108/2000 Z. z. má zákazník právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru. Ak sa rozhodne pre odstúpenie v tejto lehote a dodrží nižšie uvedené podmienky, bude mu vrátená kúpna cena: kontaktujte ma emailom na v.cernakovaart@gmail.com a dohodnite si spôsob vrátenia tovaru; tovar, ktorý budete vracať v rámci tejto záruky späť, nesmie niesť známky poškodenia a musí byť odoslaný s kópiou dokladu o kúpe; náklady na prepravu tovaru k dodávateľovi nesie v plnej výške zákazník; peniaze za tovar Vám budú vrátené prevodom na Váš účet a to najneskôr do 10 pracovných dní po fyzickom obdržaní tovaru; v prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudem bohužiaľ môcť akceptovať odstúpenie od spotrebiteľskej zmluvy a dielo bude vrátené na náklady odosielajúceho späť.
Objednaním umeleckých diel kupujúci súhlasí s obchodnými podmienkami, ktoré sa vzťahujú k nákupu a záväzne platia medzi predajcom a kupujúcim.

 

Ochrana osobných údajov

 

Pri objednávaní poskytujete vaše platné identifikačné údaje. Tieto údaje sú potrebné pre vystavenie daňového dokladu a doručenie tovaru. Predávajúci nenesie zodpovednosť za problémy vzniknuté uvedením neprávnych či neúplných údajov, najmä pri neuvedení telefonického kontaktu. Prehlasujem, že všetky osobné údaje sú považované za prísne dôverné a je s nimi nakladané v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. V žiadnom prípade neposkytujeme tieto údaje tretej strane, ani nebudú inak komerčne využívané.

 

K väčším textilným dielam je priložený certifikát o pravosti a originalite.

 

Veľmi rada odpoviem na Vaše otázky a vyhoviem Vašim požiadavkám, v prípade záujmu ma kontaktujte mailom : v.cernakovaart@gmail.com